Gündem

KAS Coin Geleceği

Kaspa protokolünün yerel para birimi KAS olarak adlandırılır. Geliştirici ücretleri ve işlem maliyetleri dahil olmak üzere tüm ağ etkinlikleri desteklenir. KAS’ın 55,5 milyon dolarlık bir piyasa değeri ve 12,4 milyar dolaşımdaki arzı var.
KAS, Kasım 2021’de token tahsisi, ön satış ve yeniden madencilik olmadan canlıya geçti. Mevcut maksimum KAS jetonu sayısı 28,7 milyardır ve emisyon programı, kesintisiz aylık indirimlerle bu sayıyı her yıl (1/2)(1/12) oranında otomatik olarak yarıya indirir.

Kaspa(KAS) Coin Alınır Mı?

GHOSTDAG oldukça heyecan verici bir protokol olmasına rağmen, onu uygulamaya koymak zor olabilir. O halde KAS, basit bir başka basit GHOSTDAG uygulaması değildir. Ulaşılabilecek uygulanabilir bir uygulamaya sahip olmadan önce, çok çeşitli teorik ve mühendislik problemlerinin çözülmesi gerekiyordu.

Hiç kimse geleceği tahmin edemese de, Kaspa’nın şimdiye kadar geliştirilmiş en hızlı, en güvenilir ve en dayanıklı PoW blockchain (veya blockDAG) matic coin geleceği olduğunu kanıtlama şansının sıfır olmadığına inanıyorum. Pazarda Kaspa şüphesiz öne çıkıyor.

Kaspa Coin Nasıl Çalışır?

Anında işlem onayı ile kullanıcı ve geliştirici deneyimi iyileştirilmekte ve işlem maliyetleri düşürülmektedir. Kaspa bunu fikir birliği mekanizmasının gecikmesini kısaltarak başarır. Çevresel Kaspa düğümleri ayrıca ciddi önden çalışan ve madenci tarafından çıkarılabilir değer (MEV) tehditlerine karşı koruma sağlar. Kullanıcıların artık bundan faydalanmak için ağ etkinliğini manipüle eden madenciler ve ticaret botları hakkında endişelenmesine gerek yok. Kaspa’daki anlık engelleme süreleri, ticaret öncesi gizliliği ve anonim işlemleri mümkün kılarak kullanıcıları bu tür kötüye kullanımlardan korur.

Bloklar arasındaki sürenin, kaspa coin geleceği tüm zincirin yeni bir blok hakkında öğrenmesi gereken süreden önemli ölçüde daha uzun olması, ağların çoğunu güvenli kılan şeydir. Sonuç olarak, gerçek ağın büyüme hızını azaltan paralel bloklar izole edilir. Kaspa GHOSTDAG protokolü, bu güvenlik değiş tokuşunu çözmek amacıyla geliştirilmiştir.

Kaspa, tek bir zincir kullanan çoğu kripto projesinin aksine, bir bloğun yalnızca bir yerine birkaç bloğa işaret ettiği yönlendirilmiş bir asiklik grafik (DAG) kullanır. Daha önceki işlemlerle aynı hizada olan işlemler, çapraz bir zincir olarak kurulan DAG’ye entegre edilir. Konsept, GHOSTDAG’ın temelini oluşturur ve çifte harcamayı azaltır.

 

https://kriptopod.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir