Gündem

İlknur Süngülü Siyasi Kariyerinde Emin Adımlar Atmaya Devam Ediyor!

 

 

Son zamanların en çok araştırılan isimlerinden olan İlknur Süngülü, İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğretimi İstanbul’da tamamlayan Süngülü, 02.11.1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Orta öğretim dönemini oldukça başarılı şekilde bitiren Süngülü, lise öğretimini de Lise Gaziosmanpaşa Çözüm Anadolu Temel Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseyi de dereceyle bitiren Süngülü, 2016 yılında başarılı bir şekilde Konya Selçuk Üniversite’sinde eğitim görmeye hak kazanmıştır.

Çocukluğundan beri analitik zekasının yüksek olduğunu belirten İlknur Süngülü, 2016 yılında Maliye bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. 2021 yılında lisans eğitimini de tamamlayan Süngülü, aynı sene İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi kapsamında yüksek lisansını da tamamlamıştır.

İlknur Süngülü Siyasi Kariyerinde Emin Adımlar Atmaya Devam Ediyor!

Şimdilerde siyasi kariyerini hareketlendirmeye karar veren İlknur Süngülü, ANAP İstanbul Kadın Kolları Başkan Yardımcısı olarak görevini devraldı. Göreve geldiğinden beri ülkesi ve partisi için harika işlere imza atan Süngülü, birçokları tarafından parti içerisinde de oldukça sevilen biri olarak görülmektedir.

Ülkesi ve milleti için devamlı çalışan İlknur Süngülü, konuşmalarında ve yaptığı basın açıklamalarında sürekli olarak birlik çağırısında bulunurken partisiyle birlikte Türkiye siyasetinde önemli bir noktada olacağını da vurgulamaktadır. Özellikle gençlerle sürekli bir araya gelen ve onların sorunlarıyla ilgilenmeyi bir borç bilen Süngülü, yakın zamanda bir basın toplantısı yaparak gelecek vaatlerini açıklayacağını da bildirmiştir.

ANAP İstanbul Kadın Kolları Başkan Yardımcısı İlknur Süngülü Sosyal Medyada Büyük İlgi Görüyor!

Günümüzün en değerli siyaset insanları arasında gösterilen İlknur Süngülü, gerçekleştirdiği toplantıların ve düzenlediği basın açıklamalarının yanı sıra sosyal medya üzerinden de halka sürekli olarak iletişime geçmektedir. Sosyal medya platformlarından partisinin vaatlerini ve gelecek inşasını anlatan Süngülü, milyonlarca kişinin ilgi odağı olmayı da başarabilmiştir.

Sosyal medyayı oldukça etkin kullandığı bilinen İlknur Süngülü, çeşitli platformlar üzerinden partililerle ve vatandaşlarla etkileşim içerisinde olmaya devam etmektedir. Siyasetin en parlak yüzleri arasında gösterilen Süngülü, sosyal medyayı halkıyla bir olabileceği etkin iletişim aracı olarak gördüğünü açıklamıştır. Bu noktada İlknur Süngülü, Türkiye’nin gelecek inşasını her fırsatta dile getirmesiyle siyasetin en önemli yüzlerinden biri olacak gibi duruyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir