Gündem

Hayvanlarla Olan Sempatisi Sayesinde Ünlü Olan Küçük Afacan Malik Guhdar

Hayvanlarla olan sempatisi sayesinde ünlü olan küçük afacan Malik Guhdar Irak’ın Duhok şehrinde yaşamaktadır. Malik Guhdar, hayvanlarla sürekli etkileşim halinde olduğundan onlarla arası oldukça iyidir. Ayrıca ek olarak oyuncu ve çocuk programlarına katılarak insanlarla arasında olan sıcak bağı sağlamlaştırmaktadır. Malik Guhdar şu anda 9 yaşındadır ve günlük olarak hayvanlarla oynamakta, onlarla arasında olan sıcak etkileşimi kaybetmemektedir.

Malik Guhdar, çoğu sosyal medya platformunu aktif bir şekilde kullanır ve buralarda babası ile birlikte yaşamış olduğu maceraları paylaşarak kendisini insanlara daha iyi tanıtır. Sosyal mecralarda paylaştığı videoları her geçen gün izlenme rekorları kırmaktadır. İzlenme rekorlarının yanı sıra insanların taktirini kazanan Malik, düzenli olarak beğeni rekoru da sağlamaktadır.

Malik Guhdar belirttiği üzere en sevdiği hayvanlar filler ve atlardır. Tabi bunları belirtirken tatlı bir şekilde söylediği için insanlar oldukça hayran kalmıştır ve böylece zaman içerisinde oldukça ünlü bir hale gelmiştir Malik.

Hayvanlar insanlar için her zaman sevgi ve şefkat kaynağı olmuştur. Köpeklerden kedilere, atlardan kuşlara kadar hayvanların hepsi küçük çocuklar için çok özel ve ilgi çekicidir. Malik Guhdar ve hayvanlar arasındaki bağ, dünyadaki en güzel ilişkilerden biridir. Hayvanlar bu küçük afacanların hayatına neşe ve amaç duygusu katar. Onlara arkadaşlık, eğlence ve koşulsuz sevgi sağlarlar. Ayrıca mükemmel birer dinleyicidirler ve zor zamanlarda onlara rahatlık sağlarlar. Tabi ki bunu karşılıksız bırakmayan küçüklerde onlara oldukça sıcakkanlı bir şekilde yaklaşırlar.

Malik Guhdar ile hayvanlar arasında oldukça ileri seviyelere giden bu sıcakkanlı arkadaşlık duygusu zamanla arkadaşlıktan öteye dostluğa gitmiştir. Babası ile birlikte çektiği ve sevenleri ile birlikte paylaşarak sosyal medyada viral hale gelen Malik ayrıca geyikler ile keçileri okşamayı çok sevdiğini de söylemiştir.

Sadece hayvanlarla oldukça sıcak bağlar kuran Malik paylaştığı videolar ve fotoğraflar sayesinde oldukça ünlü bir çocuk haline gelmiştir. Önceden görmediği yerleri keşif etmeyi oldukça seven Malik’in dolaşmayı en çok sevdiği yerlerden birisi de hayvanat bahçesidir. File binme duygusunun çok heyecanlı ve eğlenceli olduğunu sevenleri ile paylaşan Malik bunu herkese önermiştir. Tabi bu sırada insanları kendine hayran bırakarak oldukça ünlü hale gelmiştir.