Genel, Teknoloji

Elektronik Sigara

 Sigarayı bırakmak için insanların kullanmış olduğu olduğu sigaraya benzer şeklinde tasarlanmış ve sigarada yeralan maddeleri içeren cihaza elektronik sigara denilmektedir. Kanserojen maddeler içermediği ve vermiş olduğu etki normal sigaralar gibi aynı olduğu insanlar tarafından tercih ediliyor. Ülkemizde elektronik sigara satışı yapan trelektroniksigara 2016 yılında kurulmuş olup müşterilerine hizmet veriyor. Trelektroniksigara web sitesi elektronik sigara almak isteyenlere yardımcı oluyor.

 Trelektroniksigara Web Sitesinde Hangi Hizmetler Sunuluyor?

 Trelektroniksigara web sitesinde haftanın tüm günlerinde müşterilerine destek hizmetleri sunuyor. Müşterilerin taleplerini karşılayarak onlara daha kaliteli ve ürün çeşitliliği konusunda hizmet veriyor. Web sitesinde sipariş veren müşterilerine yüzde yüz memnuniyeti ile bozulan ürünleri 15 gün içinde iadesini kabul ediyor. Trelektroniksigara web sitesinde elektronik sigara, elektronik sigara likit, yedek parça, coil ve atomizer gibi ürünler satılıyor.

 Ödem ve Kargo Seçenekleri

 Trelektroniksigara web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde kişilere ödeme konusunda kolaylıklar sağlıyor. Web sitesinden alınan elektronik sigara için kredi kartı ile ödeme veya kapıda ödeme seçeneği ile alınabiliyor. Kapıda ödeme, kredi kartı, havale eft gibi tüm ödemelerde müşterilerine yüzde beş indirimler uygulamaktadır. Ürünleri yurtiçi kargo hizmetleri ile hatta içi ve cumartesi günleri olarak teslimat yapılıyor. 150 TL üzeri yapılan alışverişlerde ücretsiz kargo avantajından da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda üründen memnun olmayan müşterilerin hemen iade gibi koşulunda yararlanabilirler.

 İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

 Ürünlerini trelektroniksigara web sitesi üzerinden alan kişiler ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde iade talebinde bulunabilir. Kişilerin almış olduğu elektronik sigara, yedek parçalar, atomizer gibi elektronik ürünlerin iadesi kargo numarası ile yapılıyor. Gerekli incelemeler yapılarak elektronik ortamda müşterilerine bilgi veriliyor. Ürün iade edildiğinde verilen ürünün tutarı da tüketiciye iadesi yapılmaktadır.

 Trelektroniksigara Web Sitesine Nasıl Üye Olunur?

 Elektronik sigara, elektronik sigara likit, yedek parçalar, atomizer gibi ürünleri satın almak isteyenler web sitesine üye olabilir. Üye olmak isteyenler web sayfasının ön yüzünde bulunan hesabım bölümüne tıklayarak hesap oluştur diyerek başlayabilirler. Hesap oluştur kısmından devam diyerek gerekli bilgilerin girilmesi ile üyelik işlemlerini gerçekleştirip alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir