Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction
Günümüzde sağlıksız beslenme alışkanlıkları, spordan uzak yaşam koşulları ve yanı sıra modern teknolojinin getirdiği ciddi hareketsizlik, yaygın bir kilo probleminin ortaya çıkmasına neden oluyor. Dünyanın her yerinde toplumların çok ciddi sorunlarından birisi haline dönüşen, fazla kilo problemleri günümüzde oldukça kronik bir problem haline de dönüşebiliyor. Özellikle çeşitli diyet yöntemlerini denemesine veya yoğun spor egzersizleri gerçekleştiriyor olsa da vücudundaki fazlalıklardan kurtulamayan çok fazla kişi de bulunuyor. Böyle bir durumda vücuttaki fazlalıkların yaşam boyunca devam eden bir problem haline dönüşmesine yol açabiliyor. Ancak günümüz modern estetik teknolojisi sayesinde artık vücuttaki bölgesel yağlardan hızlı, sağlıklı ve güvenli bir şekilde kurtulabilmekte mümkün oluyor. Kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilen vaser liposuction ile artık yağ aldırmak ciddi bir müdahale olmaktan çıkıyor.
Kimler Vaser Liposuction Yaptırabilir?
Vaser liposuction uygulamaları sayesinde vücuttaki her bölgede bulunan tüm bölgesel yağlanmalardan hızlı bir şekilde kurtulabilmek mümkün oluyor. Günümüzde vücudunun farklı bölgelerinde bölgesel yağlanma söz konusu olan herkes kolay bir şekilde vaser liposuction uygulamalarından yararlanabilmektedir. Modern estetik cerrahisi teknolojisi ile uygulanan vaser liposuction uygulamaları sayesinde vücudun her bölgesindeki yağ dokularını vücuttan arındırabilmek mümkündür. Her geçen gün hızla gelişen teknoloji sayesinde artık klasik yöntemlere göre çok daha ağrısız ve çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olması nedeni ile de her yaş grubundan kişi tarafından etkin biçimde uygulanabilmektedir. Dolayısı ile vücutta çok ciddi seviyede bir tahribata yol açmadan kolayca uygulanabilen vaser liposuction tedavisinden herkesin yararlanabilmesi mümkün oluyor.
Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanır?
Günümüzde vücudundaki fazla yağlardan şikayetçi olan herkes için vaser liposuction tedavisinin uygulanabilmesi mümkün olmaktadır. Özellikle de hızla gelişen teknoloji sayesinde kesi veya benzeri bir cerrahi müdahalenin gerçekleştirilmesi söz konusu olmadığından çok hızlı bir iyileşme sürecine sahiptir. Dolayısıyla vaser liposuction tedavisi sonrasında hastanın en kısa zaman dilimleri içerisinde yeniden gündelik hayatına dönüş gerçekleştirebilmesi mümkün oluyor. Vaser liposuction tedavisinin vücudun tüm bölgelerinde söz konusu olan bölgesel yağlanmaya yönelik olarak uygulanabilmesi mümkündür.
Bölgesel yağlanmayı hedef alan vaser liposuction estetik cerrahisi uygulamalarının göbek, sırt ve bacak gibi genel bölgeler için uygulanabilmesi mümkündür. Bununla birlikte günümüzde daha ağrısız ve daha acısız şekilde kısmi estetik cerrahisi operasyonu olarak uygulanıyor. Bu çerçevede de günümüzde bel ve boyun bölgesi gibi noktalara yönelik olarak da uygulanabilmektedir. Bu şekilde vücudun hangi noktasında olursa olsun fark etmeksizin bölgesel yağlanma şikayetlerinden son derece güvenli ve sağlıklı bir şekilde kurtulabilme mümkün oluyor. Vaser liposuction uygulamalarında temel olarak ultrasonografik ses dalgaları ile doğrudan yağ bölge içerisinde bulunan tüm yağ dokuları tespit edilir ve parçalanır. Bu parçalama işlemlerinin ardından yağ dokuları aspire edilir. Bazı hastalara yönelik olarak lokal anestezi uygulamaları da gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Bu işlemlerin hemen ardından kısa süre gündelik hayatına devam edebilmesi de mümkün oluyor.
Gelişmiş teknoloji ile sağlanan vaser liposuction uygulamalarında Türkiye’nin en önemli isimlerinden birisi de Op.Dr.Altuğhan Cahit Vural’dır. Çalışmalarında her zaman yüksek başarı yüzdesine sahip olması da her yaş grubundan kişinin bölgesel yağlanma şikayetlerine istinaden başvuru gerçekleştirebilmesine olanak sağlıyor. Başarılı estetik uzmanının vaser liposuction hizmetlerine ilişkin daha detaylı bilgi almak için https://www.cahitvural.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir