Sponsorlu Bağlantılar

Öğretmen Olmak İsteyenlerin Seçebileceği Yenilikçi Vakıf Üniversitesi

Öğretmen Olmak İsteyenlerin Seçebileceği Yenilikçi Vakıf Üniversitesi

Gaziantep’in Şahinbey semtinde yer alan özel üniversite öğretmen olmak isteyenlerin tercih edebileceği üniversiteler arasında yer alıyor. Eğitim fakültesine sahip olan üniversitede yenilikçi bir anlayışa sahip öğretmenler yetiştiriliyor. Vakıf üniversitesi olarak kurulan üniversitenin eğitim fakültesinde yer alan bölümler hazırlamış oldukları web sayfası üzerinden incelenerek kişilerin bölüm tercihinde bulunmasını kolaylaştırıyor.

Sınavdan İyi Puan Alana Burs İmkanı

Şahinbey ilçesinde bulunan üniversitede YKS ve LYS sınavlarından iyi puan alan öğrencilere burs imkanı veriliyor. Böylelikle kişiler özel üniversitede ücret ödemeden ya da yarı ücret ödeyerek eğitim alabiliyorlar. Bunun için burslu eğitim taban puanlarının alınması gerekiyor. Taban puanları bilgileri ise okulun web sitesinde aday öğrencilerin bilgi edinmesini sağlayan bölümde yer alıyor. Ayrıca bu bölümde taban puanlarından farklı olarak okulun tanıtım sunumları, albümler, okul ücretleri ve kampüste verilen imkanlar gibi bilgiler de bulunuyor.

Okul Ücretini Erken Ödeyenlere İndirim

Vakıf üniversitesi yeni öğrencileri kadar eski öğrencilerinin üniversite imkanlarından yararlanmasını istiyor. Bu amaçla da okul ücretini dönem başlamadan ödeyen kişilere ücrette indirim sağlıyor. Böylelikle öğrenciler normal ücretten daha düşük bir ücret ödeyerek kayıtlarını yenileyebiliyorlar. Erken ödeme indirimlerine dair bilgilerde web sitesi üzerinde bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir