Sağlık

Silikonlu Mühür İle Davetiyeleriniz Şık Görünsün

Tam 43 senedir işini severek yapan İnci Davetiye uzun zamandır başarılı bir şekilde işine devam ediyor. Aynı zamanda sizlere birçok alanda da farklı alternatifler sunabilmeyi başarmıştır. Müşterileri için daima oldukça kaliteli malzeme kullanarak ve uygun fiyatlar eşliğinde satış gerçekleştirerek işlemleri yapmıştır. Başlarda matbaa alanına oldukça yoğunlaşan firma daha sonrasında davetiyekategorisine yönelim sağlamıştır.

Özellikle de davetiyeleriçinde en çok tercih edilen yöntemlerden biri de silikonlu mühürlerdir. Oldukça şık görünen bu davetiyeler kargo sırasında zarar görmez. Mumlu mühürler gibi parçalanmaz. Düğün davetiyesiolarak siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Oldukça havalı duruşu ile düğün sahipleri arasında sıkça tercih edilen bir üründür. Ayrıca farklı renk skalası da mevcuttur. Sabit olarak bronz, gri, gold, pembe ve bordo olmak üzere 5 renk seçeneği vardır. Ancak elbette başka renklerde de silikon mühürler isteyebilirsiniz.

Silikon Mühürlü Davetiye Kullanımı

Silikonlu mühre sahip davetiyelerin kullanımı son zamanlarda daha çok artış göstermiştir. Çünkü klasik mühürlerin aksine silikon mühürler parçalanmaz. Böylece davetiyeler kişilere ulaşan kadar anlamını kaybetmez. Silikonlu davetiyelerde mühürlerin görselliğinde farklılık olmaması için vernikle parlatılır ve daha canlı gözükmesi sağlanır. Mühürleri sabit satılan baş harflerle birlikte özel mühür tasarımları ile de gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileri için yenilikleri her zaman en iyi ve kaliteli şekilde yaparak ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir