Sağlık

Office 365 Fiyat

Office 365 dosya hazırlama, rapor oluşturma, bunları kaydetme işlerinde kullanabileceğiniz bütün programları çatı altında toplamaktadır. Office 365 fiyat konusunda da kullanıcılarına farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler aylık ve yıllık olarak alabileceğiniz paketler şeklindedir. Ayrıca kurumsal ve bireysel kullanıcılar için de farklı seçenekler bulunmaktadır. Genelde bireysel kullanıcılara sunulan seçenekler çeşitlendirilerek uygun hale getirilmektedir.

Zaman zaman da indirime giren paketleri kaçırmazsanız uygun Office 365 fiyat seçenekleri elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlara bu programlara sahip olmanın bir diğer yolu da paylaşımlı kodlardan almaktır. Fakat şirketler için olan paketler bireysel kullanıcılara göre biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi olarak şirketlere verilen hizmetlerin daha kapsamlı olmasını gösterebiliriz. Bu noktada uzun vadeli seçenekleri değerlendirerek paket fiyatını nispeten uygun hale getirebilirsiniz. İstediğiniz zaman iptal ederek aldığınız paketi değiştirme ihtimalinizin bulunması da bir avantaj olarak görülebilir.

Office 365 fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza birden fazla seçenek çıkar. Özellikle bu ürüne uygun fiyatlı bir şekilde sahip olmayı isteyenler genellikle orijinal olmayan ürünlere yönelirler. Ancak bu ürünlere orijinal bir şekilde sahip olmazsanız birtakım sorunların da sizi bulacağından emin olabilirsiniz! Bundan dolayı şayet Office 365 satın alacaksanız mutlaka bu ürüne orijinal bir şekilde sahip olmalısınız. Üstelik günümüz koşullarında bu ürünün orijinal anahtarına dijital ortamda uygun fiyatlı bir şekilde ulaşmak da mümkün olmaktadır.

Office 365 Nedir?

Ofis 365’İ sizin için çalışan bir matbaa gibi düşünebilirsiniz. Bu programlar bütünü oluşturulmadan önce bir rapor hazırlamak ve basmak oldukça zordu. Örneğin normal bir insanın grafik raporu hazırlaması için cetveller ve renkli kalemlerle saatlerce uğraşması gerekirdi. Keza daktilo yardımıyla bir yazıyı kaleme almakta bir o kadar uğraştırıcıydı. Düzeltmeler yapılması gerektiğinde oluşan kâğıt israfı da ayrı bir sorundu. Ama ofis programı bunların hepsinin dijital ortamda kolayca yapılmasına imkân tanıdı. Zaman içinde ara yüzü de gelişti. Artık konusunda uzman olmayan kullanıcıların bile kolaylıkla çalışmalar yapmasına imkân verir hale gelmiştir. Programın son versiyonu olan Office 365 fiyat olarak oldukça uygun haliyle milyonlarca kullanıcının hizmetindedir. Sadece dosya hazırlama değil bunları bulut serverlarına kaydetme özelliği de artık mevcuttur. Aynı dosyayı birçok kullanıcıya paylaştırma özelliği de ortak çalışanların işini oldukça kolaylaştırıyor.

Office 365 Özellikleri

Office 365 paket programı bireysel kullanıcılardan çok kurumsal kullanıcıların ilgisini cezb etmektedir. Çünkü programın gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde yapılan bilgi paylaşımları kontrol altında alınabilmektedir. Bu da bilgi kaybının ve sızıntıların önüne geçmekte. Her kullanıcının ayrı bir lisansla Office 365’e giriş yapması işleri oldukça basitleştiriyor. Bunun yanında gelmiş olan bulut programı da önemli dosyaların yedeklenmesini kolaylaştırmaktadır. Bilgisayarlarda yanlışlıkla silinip kaybolabilen çalışmalar bulut sisteminde uzun süreler güvenle durabilmektedir. Bu verilerin sisteme otomatik olarak kayıt edilmesi ve tek bir noktadan tekrar ulaşılabilmesi sistemin en büyük artısı. Mail sistemiyle de entegre olabilen bu sistem kurumsal iletişim konusunda da farklı çözümler sunuyor. Bu paket gittikçe gelişmektedir. Yazı yazarken gözünüzden kaçan yanlışları kendi otomatik olarak düzeltme imkanına sahiptir. Grafik çalışmaları sırasında hızlı şekilde hesaplamalar yapmaya yarayan formülleriyle de kullanıcıları adeta asiste ediyor.  

Office 365 Sistem Gereksinimleri

Program paketi sadece uygun Office 365 fiyat seçenekleriyle değil, düşük sistem gereksinimleriyle de kullanıcıların yardımcısı olmaktadır. Programları kullanmak için 1 GHz kadar bir işlemci hızı yeterlidir. Eğer bilgisayarınız 32 bit ise 1 GB kadar Ram sahibi olmanız yeterlidir. Ama eğer bilgisayarınız 64 bit ise bu durumda 2 GB kadar Ram sahibi olmanız gerekmektedir.

Programın kurulması içinde 20 GB’a kadar boş alanı bilgisayarınızda bulundurmanız gerekmektedir. Bu alan ilk başta biraz fazla gibi gelebilir. Fakat program birden çok parçadan oluştuğu için aslında gayet düşük alan ihtiyacına sahiptir. Ekran kartı tarafında ise her türlü ekran kartıyla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Sadece program DX 9 ve üstü grafik işlemci istemektedir. Programı uygun Office 365 fiyat seçeneğine sahip olan DVD ya da internet kodu olarak alsanız da son güncellemeleri alabilmeniz için internet bağlantınız olması lazımdır. Siz de https://enucuzlisans.com/office-365-pro-5-pc-1-tb-onedrive/ internet sayfasını ziyaret ederek bu ürüne uygun fiyatlı bir şekilde sahip olabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir