Gündem

Puzzle

Puzzle

Oyuncak çeşitlerinin bulunduğu site içerisinde birçok farklı kategori bulunuyor. Eğitici oyuncaklardan, markalara göre değişen oyuncak çeşitlerine kadar yüzlerce çeşit oyuncak oyun severlere sunuluyor. Eğitici oyuncak kategorisi içerisinde yer alan puzzlelar ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor ve sipariş eklemek isteyen kullanıcıların siteye üye olması gerekiyor.

Kategoriler Nelerdir?

Site içerisinde bulunan kategoriler eğitici oyuncaklar, dış mekan oyuncakları, anne bebek kategorisi ve markalara göre çeşitlilik gösteren kategori olarak kullanıcılara sunuluyor. Marka kategorisinde en çok tercih edilen pilsan oyuncak ve fisher price gibi markaların ürünleri yer alıyor. Hepsi çocukların yaş gruplarına ve algılama düzeylerine göre ayarlanan oyuncakların ayrıntıları site içerisinde bulunuyor.

Eğitici oyuncak kısmında yer alan puzzle çeşitleri başta 3D olmak üzere yaş gruplarına göre değişkenlik gösteriyor. Çocukların dikkatlerini toplamasına ve ince motor gelişimine büyük ölçüde katkıda bulunan puzzlelar hem büyüklerin hem de küçüklerin dikkatini çekiyor. Siz de oyuncak çeşitleri ve bruder çeşitleri başta olmak üzere birçok farklı içeriğe göz atabilir, siteye üye ol butonundan üye olarak siparişlerinizi hemen tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir