Gündem

Mimarınız Doğru, Hayalleriniz Gerçek

 Mimar desteği almadan tasarım, proje veya yenilik yapmak son derece zor bir hale gelmiştir. Tecrübeli, uyumlu, işinde başarılı ve kurumsal şekilde hizmet veren bir mimarlık ofisiyle çalışmanıza imkan tanıyorlar. Picco mimarlık olarak iletişime geçer geçmez gereken bilgilendirmeyi yapıyorlar. Sundukları fikirlerden önce sizin ne istediğinizi anlayarak ve faaliyet alanınıza uygun şekilde olmasını da amaçlayarak işlemleri yerine getiriyorlar. Bu sayede hem hayalleriniz gerçek olurken hem de kullanımından keyif aldığınız alanlar elde ediyorsunuz.

 Hangi Tasarımları Yapıyorlar?

 Tasarım yelpazesi geniş bir şekilde çalışmaya özen gösteriyorlar. Klinik tasarım ve sağlık sektörü ön planda olan çalışmaları ile daha çok hatırlansalar da tüm işletme, ofis, hastane, kurum ve kuruluşların işlerini yapıyorlar. Referanslarına baktığınızda Antalya iç mimar taleplerinde ilk sırada olduklarını görmeniz mümkün olur. Mimari, iç mimari ve projelerin tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti veriyorlar. Dental mimarlık alanında çalışmaları ile ödüller alıyorlar.

 Nasıl Bilgi Alınır?

 Bilgi almak için sadece konuyla alakalı iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Diş kliniği iç mimarlık ile alakalı bir tasarım istediğinizi ve ayrıntıları aktarmanız gereken ön hazırlığın yapılmasını sağlıyor. Her zaman iletişimde olabileceğiniz ve müşteri memnuniyetine önem veren bir ofisle çalışıyor olduğunuzu tüm süreç boyunca hissettiriyorlar. Bilgi alma ve işlemlere başlama süreci bu nedenden dolayı oldukça kısa sürüyor. İşlerinde 2007 yılından beri liderlik yapıyorlar.

Daha fazlası için ; https://www.picco.com.tr/  bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir