Gündem

Hurda Karton Hizmetleri

Hurda Karton Hizmetleri

Çevre Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu kriterler kapsamında kartonları hurdacı faaliyeti ile satın alan ve bunları geri dönüşüme kazandıran firma, üretim hurdalarının ve ambalaj atıklarının çevreye zarar vermemesi için faaliyet göstermektedir.

Hurda karton toplama işlemlerinde konteyner kullanımı yapan firma, anlaşma sağladığı market ya da işletmelerin kağıt çıkış yerlerine bir konteyner yerleştirir ve dolduğu zaman noktaya giderek bunların toplanma işlemini tamamlar.

Hurda Karton Geri Dönüşümü

Defterler, gazeteler, dergiler vb. daha pek çok kağıt ve karton ürünlerinin doğaya geri dönüşümü söz konusudur. Bunun bilincinde olan firma gerekli geri dönüşüm hizmetlerini kendi sahasında tamamlayarak üretilen yeni ürünü ilgili sektörlere satar. Hurda paslanmaz fiyatları ve diğer ürünlerin fiyatlandırmasını güncel fiyat üzerinden yaparak müşterilerine uygun fiyatlı hizmet sunar.

Kağıt kartonlar doğaya geri kazanıldığı zaman;

  • Yazı kağıtları
  • Temizlik kağıtları
  • Kromo kartonlar
  • Yumurta kartonları ve daha pek çok ürün elde edilmiş olur.

Firma bu ürünleri elde ettikten sonra ürün kullanımı yapan sektördeki işletmelere satış işlemini gerçekleştirmedir. Böylece hem doğa korunmuş olur hem de uygun fiyatlı ürün satışı gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir