Gündem

Fenerbahçe Tarihin En Pahalı Transferleri

Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için ülkemizin en büyük kulüplerinden birisi olan Fenerbahçe tarihinin en pahalı transferlerini ele aldık. 

Fenerbahçe en pahalı transferleri noktasında ele aldığımız birden fazla isim var bu listede fakat burada en pahalı transferler noktasında şaşırtacak isimler de yer almaktadır. Transfer sezonunun başlaması ile beraber birçok futbol kulübü takım değerini yükseltecek aynı zamanda taraftarlarının hoşnut duyacağı transferler yapma yoluna giderler. Burada yer alan transferlerde taraftarların çokça merak ettiği ve Fenerbahçeye geldikleri günden itibaren dikkat çeken futbolculadır. İşte karşınızda Fenerbahçe’nin kolaybet  en pahalı transferleri.

  1. Daniel Guiza

Fenerbahçe’nin en pahalı transferleri noktasında hiç şüphesiz ilk sırada Daniel Guiza bulunuyor. Fenerbahçe’ye geldiği günden itibaren eleştirilerin de odağı haline gelen Daniel Guiza oynadığı futbol ile sınıfta kaldığı için çokça eleştirilen futbolcular arasında ilk sırada yer alır. Özellikle gol yollarında kaçırdığı goller ile anılan Daniel kolaybet Guiza 14 milyon gibi astronomik bir rakamla gol kralı olduğu Mallarco’dan transfer edilmiştir. 

  1. Emanuel Emenika

Fenerbahçe tarihinin yine çok konuşulan ve hakkında en çok eleştiri alan futbolculardan birisi de Emanuel Emenike’dir. Türkiye’de özellikle Kardemir Karabük ile iyi bir çıkış yakalayan Emanuel Emenike burada ki başarısının ardından Spartak Moskova takımına transfer olmuştur. Burada da aynı şekilde kariyerine en iyi şekilde devam eden futbolcu 13 milyon euro bonservis bedeli ile Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. 

  1. Nicolas Anelka 

Fenerbahçe tarihinde belkilde ödenen bonservis bedeline değen futbolculardan birisi hiç şüphesiz Nicolas Anelka’dır. İngiliz futbolunda ki çıkışı ile duyulan ve bu alanda kendini geliştiren futbolcular arasında yer alan Nicolas Anelka 10.7 milyon bonservis bedeli ile Mancster United’dan Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. 

  1. Raul Meireles

Yine Fenerbahçe tarihinin en çok konuşulan ve oynadığı futbol ile dikkat çeken isimlerinden birisi olarak anacağımız bir diğer isim Raul Meireles’de oynadığı futbol ile dikkat çeken isimler arasında yer almaktadır. 10 milyon bonservis bedeli ile dünyanın köklü kulübü Chealse’dan Fenerbahçe’ye transfer olarak dikkat çekmiştir. 

Kaynak: https://orgalink.net/ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri