Gündem

Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları

2020-2021 yılları arasında diş teli fiyatları 5000 ve 10000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fakat bu miktar çenenin yapısına, dişlerin çarpıklığına ve diş telinin hem alt hem üst çeneye ve ya yalnızca alt çeneye, yalnızca üst çeneye takılmak koşuluyla değişmektedir.

Diş Teli Fiyatları

Diş teli fiyatları birçok nedenle değişebilmektedir. Diş teli taktırmak isteyen herkesin çene yapısı, diş yapısı farklı olduğundan dolayı fiyatlarda ona göre belirlenir. Ortodontist tarafından uygulanacak olan diş teli tedavisi, kişiye özel belirlenerek uygulanır. Kesin bir fiyat için öncelikle bir ortodontiste muayene olunması gerekir. Bununla birliktediş teli fiyatları 5000-10000 TL arasında değişir.

Ortodontist

Ortodonti, diş hekimlerinin diş bozuklukları ile ilgilenen bir bölümüdür. Ortodontist ise bu bölüm için uzmanlık alan diş hekimleridir. Ortodontist olabilmek için diş hekimi mezunu olup daha sonra uzmanlık eğitimi almak şarttır.

İmplant Fiyatlar

İmplant çene kemiğine yapay diş kökü yerleştirme işlemidir. İmplant fiyatların da değişiklik gösterdiği bazı etmenler bulunur.İmplant fiyatları 3000 ve 8000 TL arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir