Ekonomi, Gündem

BANKACILIK VE DİJİTAL PAZARLAMA

2011 yılında hobi olarak sosyal girişimcilik ve Web sektörüne giriş yapan Nurkan Aydoğan 2014 yılında bu güne bankacılık, dijital pazarlama, girişimcilik ve kariyer konularında aktif bir şekilde çalışmalarına başlamıştır. Nurkan Aydoğan’ın bir çok farklı web projeleri, web siteleri ve niche bloglar oluşturmuş olması bu sektörü çok iyi tanımasına neden olmuş ve bu konudaki ihtiyacı karşılamak adına nurkanaydogan.com.tr adlı sitesini kurmuştur.

 Bankacılık

 Eski bir banka çalışanı olması sebebi ile bu konuda bir çok bilgiye sahip olan Nurkan Aydoğan, sitesinde bilgi birikimini bankacılık sektörüne adım atmak isteyenlere ya da halen çalışmakta olan kişilere aktarmaktadır. Banka sınavları , iyi bir bankacı olabilmek için yapılması gerekenler gibi bir çok konuyu sitede bulmak mümkündür.

 Dijital Pazarlama

 Dijital pazarlama konusunda bilinmesi gereken bir çok konuyu sitede bulmak mümkündür. Dijital pazarlamanın ne olduğundan, pazarlama yöntemlerine, içerik pazarlamasından dijital pazarlama ile nasıl kazançlar sağlanacağına kadar bir konu başlığı ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir