Genel

Yeni Nesil Panjurlu Evler

 Firmanın sizlere sunmuş olduğu panjur sistemleri esasen çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Eski yapılı evlerde bulunan ahşap pencereleri, soğuk havalardan, güneşin etkisinden, yağmur ve kar gibi hava durumlarından etkilenmesini önlemek için yapılmış, kanatları bulunan, pencerenin dış kısmına takılan, bir noktada sabit yada hareketli ve eğimli paletlerle oluşturulmuş şeylere panjur denmektedir.

Otomatik Panjur Sisteminin Avantajları

 Otomatik panjurlar evinize ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlama katkısında bulunmaktadır. Ve böylelikle bütçenize de destek olmaktadır. Panjurların kullanımı oldukça kolaydır, sizler uzaktan kumandayla veya butonla açıp kapayabilirsiniz. Firma da özel olarak tasarlanan kesintisiz güç kaynağıyla da otomatik panjurlar çalışmaktadır.

 Firmaya Ait Olan İnternet Sitesi

Firma, çeşitli ürünleriyle dikkat çekmektedir. Bu ürünleri incelemek için pimapenpvc.web.tr üzerinden inceleyebilirsiniz.

 Firmanın Hizmet Ettiği Bölgeler

 Pimapen ve panjur hizmetleri sunan firma, 3 bölgede hizmet etmektedir. Bunlar Bahçeşehir panjur, Avcılar panjur, Beylikdüzü panjur olarak sizlere hizmet etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir