Genel

Ünlü Markalar Nerenin Malı?

 Hangi marka hangi ülkeye ait? Tüm markaların nerenin malı olduğunu araştırıyor, buluyor, sizlerle paylaşıyoruz!

 Nike Nerenin Malı?

 Dünyacaünlü Nike hangi ülkenin markası ? Neredeyse herkes tarafından bilinen ünlü spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Nike, Phill Knight ve Bill Bowerman tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk olarak Blue Ribbon Sports adıyla kurulmuştur. Daha sonra firma çalışanlarından birinin rüyasında Yunan Tanrıçası Nike’ı görmesiyle firmanın ismi değişmiştir. ABD merkezli olan Nike markası şuan Türkiye dahil olmak üzere birçok milli takım için forma üretmektedir.

 Puma Nerenin Malı?

 Dünyaca ünlü Puma hangi ülkenin markası ? Dünyada ve ülkemizde oldukça ünlü olan Puma, Almanya Herzogenaurach merkezli bir spor giyim markasıdır. Tam adı Puma AG Rudolf Dassler Sport olan firma Rudolf Dassler tarafından kurulmuştur. Rudolf Dassler yine tüm dünyaca bilinen spor giyim markası Adidas’ın kurucusu Adolf Dassler’in abisidir. Almanya merkezli olan Puma markası, Dünya Kupasında 12 takımın formasını üretmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri