Genel

Oto Kiralama ve Vip Şoförlü Araç Kiralama

 Şahsi işlerde belediye otobüsü ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarıyla uğraşmadan istediğiniz gibi gezmek istiyorsanız kiralık otomobil dünyasını ziyaret etmelisiniz. İnternet üzerinde yapacağınız ziyarete bu siteden başlayabilirsiniz. Firmanın araç filosunu ziyaret ederek filodaki son model ünlü marka araçları tek tek değerlendirebilirsiniz. Sitede üst kategoride lüks ve aynı zamanda ful paket araçları bulabilirsiniz. Trabzon vip araç kiralama hizmetinden faydalanmak için bu siteyi ziyaret ederek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 Uygun Fiyatlı Kiralık Arabalar

 Ekonomik bir şeyler olsun diyorsanız ekonomik araç kategorisini ziyaret etmelisiniz. Firmanın ekonomik, orta ve lüks kategorisinde yüzlerce araç modeli filosunda yer alıyor. Ekonomik seçenekler de yeni nesil araçlardan oluşuyor ve konfor adına aradığınız özelliklere sahiptir. Uygun fiyat seçenekleriyle bütün araç seçenekleri anında kiralanabiliyor. Araç kiralamada firma sözleşmede adı geçen sürücüleri dikkate alıyor. Aracın sözleşme dışında kalan kişilere verilmesi durumunda sorumluluğun kiralayan kişiye ait olduğunu sözleşmede belirtiyor.

 Ful ve Otomatik Araçlar

 Otomatik vites araç seçenekleri, otomatik vitesli araç kullanmak isteyenleri uğrak adresi haline gelmiş durumda. Firma manuel vitesli ve otomatik vitesli araçları, günlük/aylık/yıllık kiraya veriyor. Bu seçeneklerden istediğini müşteri seçebiliyor ve bu süre zarfında aracı Türkiye sınırları içerisinde kullanabiliyor. Firma çalınma, çekilme ve kaza gibi durumlarda hemen devreye giriyor ve takviye bir araç veriyor. Takviye araçla tatilinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 Kişi Sayısına Göre Kiralık Arabalar

 Ticari kategoride, minibüs ve jeep kategorisindeki araçları da buradan temin edebilirsiniz. Firma ayrıca özel transfer hizmeti sunarak önemli misafirlerinizi sizin yerinize karşılıyor. Firma özel karşılama merasimi ile oto kiralama hizmetini kısa sürede gerçekleştiriyor. Toplu kategoride gerçekleştirilen taşıma ve benzeri işlemler için minibüs kiralama hizmeti de bu sitede yer almaktadır. Ticari araçlar da bu sitede yer alan rent a car araçlardır.

 Ultra Lüks Vip Araçlar

Şoförlü araç kiralamayla ilgili bütün sorunlarınızı müşteri hizmetlerine bildirmeniz yeterlidir. Uçak biletini kestirirken kiralık araç rezervasyonunu da yapmanız gerekir. Uçaktan indiğiniz andan itibaren kiralık araçlar çıkış bölümünde sizi bekliyor olacak. Rent a car uzmanı olan şirket bu konuda tecrübeli elemanlarla araç teslimatı gerçekleştiriyor.

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir