Genel

Hibe Danışmanlık Nedir?

Hibe ve teşvik kurumları, firmaların yararlanabileceği hibe ve teşvikler ile ilgili iş planlarını yerine getiren, başvuru sürecinden başlayarak hibenin kullandırılması, sürdürülmesi ve kapatılması aşamalarına kadar bu süreçte danışmanlık yapan kurumlar hibe danışmanlık olarak tanımlanabilir.

Hibe danışmanlık firmaları arasında Nrt danışmanlık, Reforo danışmanlık, Hpd danışmanlık yer almaktadır.

Hibe destek danışmanlık firmalarının verdiği hizmetlerden yararlanmak için son 3 yılın içerisinde işletmenin olmaması ve kosgebin sayfasında yer alan eğitimi tamamlamak yeterli olacaktır.

Neden Hibe ve Danışmanlık Almak Gerekli?

Türkiye’de yer alan hibe teşvik danışmanlık sistemi oldukça karışık bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple tam olarak neye ihtiyaç duyulduğu önceden kesin olarak bilinmelidir. Şirketin bu ihtiyaç doğrultusunda bir gelişim göstermesi için bu oldukça önem arz eder. Türkiye’de hemen her kurumun ve bakanlığın içerisinde birçok hibe ve destek kurumu bulunmaktadır bu konuya oldukça önem verilmektedir.

Turquality Danışmanlığı Nedir?

Turquality danışmanlığı, yurt dışında olumlu bir Türk malı imajının oluşturulması ve bu imajın kalıcı olarak yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş dünyanın devlet destekli ilk ve tek olarak markalaşan program olarak sunulmaktadır.

Turquality danışmanlık firmaları arasında, Deloitte danışmanlık, Albert solino danışmanlık, köksal danışmanlık, Eyd elit yönetim danışmanlık olarak birçok firma yer almaktadır.

Tübitak Danışmanlık Nedir?

Tübitak danışmanlık programının amacı, küçük ve orta boyda işletmelerin AR-GE proje çalışmalarını hibe yolu ile teşvik etmeyi amaçlayan bir programdır.

Hibe destek danışmanlık,  Hibe ve teşvik kurumları, firmaların yararlanabileceği hibe ve teşvikler ile ilgili iş planlarını yerine getiren, başvuru sürecinden başlayarak hibenin kullandırılması, sürdürülmesi ve kapatılması aşamalarına kadar bu süreçte danışmanlık yapan kurumlar olarak tanımlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri